OBVESTILA

Obvezni in neobvezni izbirni predmeti

Drage učenke in učenci, spoštovani starši, čeprav je pred nami še lep del šolskega leta 2022/23, že načrtujemo pouk v šolskem letu 2023/24. V ta proces ste pomembno vpeti tudi vi, predvsem na področju izbirnih predmetov. Poleg obveznih predmetov mora osnovna šola za...

Pesem za bonbon – v torek, 28. 3. 2023

V torek, 28. 3., beremo pesmi! Med glavnim odmorom pridi na igrišče in prinesi svojo ali svojo najljubšo pesem na barvnem papirju (ali na belem z ilustracijo). V zameno zanjo te čaka nekaj sladkega. Vabljeni prav vsi, od 1. do 9. razreda in tudi delavci šole.

Knjiga meseca marca

Spoštovani učitelji in učenci, sporočamo rezultate marčevskega glasovanja za Mojo naj knjigo:prvo mesto je zasedla zbirka Pasji mož avtorja Davea Pilkeya, na drugo mesto se je z vašimi glasovi povzpela zbirka knjig o Harryju Potterju avtorice J. K. Rowling, tretje...

Občinska čistilna akcija (1. 4. 2023)

Letošnja spomladanska čistilna akcija bo organizirana v soboto, 1. 4. 2023,  z zbirnimi mesti  po posameznih lokacijah, na katerih boste zjutraj od 8. do 8.30 ure prejeli vreče in rokavice. Tam se boste dogovorili, katero področje vam bo dodeljeno, da ga počistite....

Priprave na Cankarjevo tekmovanje za učence 6. in 7. razreda

Letošnje Cankarjevo tekmovanje za učence od 1. do 7. razreda bo 4. aprila. Učence 6. in 7. razredov vabiva na priprave na tekmovanje, kjer se bomo pogovarjali in analizirali letošnjo predpisano zbirko pesmi Ferija Lainščka Ne. Knjigo ste vsi šesto- in sedmošolci...

Javni razpis za vpis v vrtec za šol. leto 2023/2024

Javni razpis za vpis v vrtec za šolsko leto 2023/2024 Spoštovani starši. Objavljamo RAZPIS ZA VPIS OTROK V VRTEC ZA ŠOLSKO LETO 2023/2024 za sprejem s 1. 9. 2023 (na spodnji povezavi). VLOGO ZA VPIS OTROKA V VRTEC (obrazec na povezavi) je potrebno oddati v času...

Dostopnost