OBVESTILA

TD za 8. razred: Kovine

V ponedeljek, 31.1.2022, boste osmošolci imeli TD. Učenci, ki boste delali od doma, boste imeli navodila za delo v spletni učilnici.Rešite vse naloge.Fotografirajte vse rešene naloge in jih priložite v spletno učilnico: pod naloga.  2. Učenci, ki boste v šoli:...

ND za 8. razred – Prva pomoč

V sredo, 2. februarja 2022, imate učenci 8. razredov naravoslovni dan. Ob 7.50 imate razredno uro v matičnih učilnicah, opravili boste tudi samotestiranje. Tema naravoslovnega dne je prva pomoč, končate ob 12.55. Bodite primerno oblečeni, da boste lahko izvajali...

ND za 7. razred

V torek, 1. februarja 2022, imate sedmošolci naravoslovni dan. Ob 7.50 imate razredno uro v matičnih učilnicah. Dežurni učenci razdelite malico, ki jo shranite v nahrbtnik (s seboj imejte vrečko za malico, OBVEZNO PIJAČO). V okviru naravoslovnega dne si boste ogledali...

ND za 9. razred – Gibala

V ponedeljek, 31. januarja 2022, imate učenci 9. razredov naravoslovni dan na temo Gibal. Ob 8.20 imate v matičnih učilnicah. S seboj imejte zvezek za biologijo, peresnico in lepilo. Delali boste tudi preko spletne učilnice za biologijo. Preglednica: Časovna...

Obvestilo o šolanju na daljavo za 5. d

V priponki je obvestilo o izvajanju šolanja na daljavo za 5. d. Izvaja se od 27. do vključno 1. 2. 2022. Obvestilo-sola-na-daljavo-5.-d-26.-1.-2022Prenos

Moja naj knjiga in vabilo k praznovanju meseca kulture

Spoštovani učitelji in učenci, po pomoti je izpadla objava decembrskih rezultatov za Mojo naj knjigo, ki jih zato objavljamo z zamudo: V prazničnem mesecu decembru ste največ glasov namenili naslednjim knjigam:* na prvo mesto se postavili knjigo z...

Obvestilo o šolanju na daljavo za 4. p

V priponki je obvestilo o izvajanju šolanja na daljavo za 4. p. Izvaja se od 24. do vključno 28. 1. 2022. Obvestilo-sola-na-daljavo-4.-p-24.-1.-2022Prenos

Dostopnost