OBVESTILA

UČNA GRADIVA in potrebščine za šolsko leto 2024/25

Spoštovani starši, Na spodnjih povezavah so objavljeni seznami učnih gradiv in šolskih potrebščin za prihodnje šolsko leto. Učenci od 1. do 3. razreda učna gradiva (komplete delovnih zvezkov in učbenike) brezplačno prejmejo oz. si...

Letovanja Društva prijateljev mladine Škofja Loka

Društvo prijateljev mladine Škofja Loka med poletnimi počitnicami organizira letovanja za otroke Gorenjske. Zdravstvena letovanja so sofinancirana s strani ZZZS Slovenije, Občine Naklo in akcije POMEŽIK SONCU. Termine letovanj si lahko ogledate na priloženem letaku....

Obvestilo o sprejemu vlog za uporabo prostorov zavoda za 2024/25

Spoštovani! Obveščamo vas, da smo začeli zbirati vloge za uporabo prostorov zavoda za šolsko leto 2024/25. Zbirali jih bomo do 24. 6. 2024 oz. do polne zasedenosti. Vlogo (Vloga za uporabo telovadnice in pripadajočih prostorov ali Vloga za uporabo drugih prostorov...

Seznam besedil za Cankarjevo priznanje (2024/25)

Komisija je že objavila seznam besedil, ki jih bomo brali prihodnje šolsko leto za Cankarjevo priznanje. Vabljeni k branju že sedaj oz. med počitnicami. 1. razred: Ela Peroci: Moj dežnik je lahko balon 2. in 3. razred: Bina Štampe Žmavc: Bajka o svetlobi 4. in 5....

Letovanje otrok na Debelem Rtiču 2024 – Rdeči križ

V prilogi najdete obvestilo o letovanju otrok na Debelem Rtiču 2024, ki ga organizira Rdeči križ Slovenije, in bo letos potekalo od 28. 6. do 8. 7. 2024. Pogoja za prijavo sta socialna in zdravstvena komponenta. Za brezplačno letovanje bodo izbrani otroci, ki...

RAZPIS ZA VPIS V VRTEC 2024/2025 (sprejem s 1. 9. 2024)

Spoštovani starši. Objavljamo RAZPIS ZA VPIS OTROK V VRTEC ZA ŠOLSKO LETO 2024/2025 za sprejem s 1. 9. 2024 (v povezavi). VLOGO ZA VPIS OTROKA V VRTEC (obrazec na povezavi spodaj) je potrebno oddati v času razpisa, to je od 4. do 8. marca 2024. PRIJAZNO VABLJENI! Več...

Dostopnost