Naravoslovni dan – lovec

l

10. junija, 2024

Učenci prvih razredov podružničnih šol smo se v okviru naravoslovnega dne odpravili do turistične kmetije Trnovc, kjer sta nas pričakala čisto prava lovca. Spoznali smo nekaj gozdnih živali, se o njih kar precej naučili in izvedeli veliko novega o delu lovcev. Zdaj vemo, da predvsem skrbijo za gozdne živali. Najbolj od vsega pa nam je bilo všeč to, da smo lahko pobožali čisto pravo (pa čeprav nagačeno) lisico. Preden smo se od lovcev poslovili in se vrnili v šolo, smo si seveda vzeli še nekaj časa za igro s prijatelji. Pa še vreme nam je bilo k sreči zelo naklonjeno.

Zadnja obvestila:

Hej, Bled, prekrasen si!

Hej, Bled, prekrasen si!

Drugošolci centralne šole smo imeli zaključno ekskurzijo na Bled in v Lesce. V regatnem centru smo...

Dostopnost