TRETJEŠOLCI NA ŠTEFANJI GORI

l

21. maja, 2024

V ponedeljek, 20. 5. 2024, smo imeli športni dan – pohod na Štefanjo goro (748m). Iz parkirišča v Adergasu smo se peš odpravili do bližnjega gozda, kjer smo zagledali oznako za Štefanjo goro. Pot se je kar hitro pričela vzpenjati, zato smo imeli prvi postanek po 15 minutah. Naprej smo hodili v zelo dobrem vzdušju, saj nas je obdajala lepa narava in sončno vreme. Kar hitro smo prišli do lepe jase, kjer smo pred seboj zagledali čudovit razgled na Kamniško-Savinjske Alpe. Pot nas je vodila do cerkve sv. Štefana, kjer smo naredili skupinsko sliko, nato pa se vrnili do kmetije pri Mežnarju in pojedli malico. Malo smo se poigrali, ob poti pogledali travniške rože in srečno prispeli nazaj v Adergas. Imeli smo se super!

Zadnja obvestila:

Hej, Bled, prekrasen si!

Hej, Bled, prekrasen si!

Drugošolci centralne šole smo imeli zaključno ekskurzijo na Bled in v Lesce. V regatnem centru smo...

Petošolci nazaj v Emono

Petošolci nazaj v Emono

V letošnjem šolskem letu smo se petošolci veliko naučili o Rimljanih. Pri pouku smo izvedeli...

Dostopnost