PRIZNANJE za MPZ in OPZ Naklo na območni reviji otroških in mladinskih pevskih zborov

l

26. aprila, 2024

V sredo, 27. marca 2024 se je tokrat v KD Primskovo odvijala vsakoletna revija šolskih pevskih zborov, katero je strokovno spremljala Janja Dragan Gombač.

Pevski večer so otvorili pevke in pevci Mladinskega zbora OŠ Naklo s pesmijo Vsak po svoje skupaj s solistko Mašo Hažić, spremljavo je na ukulele popestrila Nina Jarc. Spored se je nadaljeval s skladbo Dancing Queen skupine ABBA, nastop pa so pevci zaokrožili s Cohenovo Hallelujah pri kateri se je izkazal solist Anže Hvasti. Občuteno ter ubrano petje zbora in obeh solistov je pohvalila tudi strokovna ocenjevalka, ki navdušenja ni skrivala niti pri združenem Otroškem pevskem zboru OŠ Naklo. Prepričljiv nastop in lep zvok je odlikoval tudi naše mlajše pevce, ki so se ob spremljavi Maje Ovsenik, publiki predstavili s skladbo TV Reklame ter dvema pesmima iz filma Moje pesmi moje sanje: Do-re-mi ter Moje najljubše stvari.

Z gromkim aplavzom je pohvalo obema zboroma namenila tudi publika.

Strokovna ocenjevalka je OPZ Naklo predlagala na državni nivo, Mladinski PZ pa je dosegel regijski nivo.

Jana Lamberšek Starbek,

zborovodkinja

Zadnja obvestila:

Hej, Bled, prekrasen si!

Hej, Bled, prekrasen si!

Drugošolci centralne šole smo imeli zaključno ekskurzijo na Bled in v Lesce. V regatnem centru smo...

Dostopnost