Dan Zemlje malo drugače

l

22. aprila, 2024

Danes, na dan Zemlje, je bila ura angleščine drugo in tretjo šolsko uro obarvana drugače. Obiskala nas je gospa Charlotte Taft z veleposlaništva Združenih držav Amerike, ki se je z nami pogovarjala o nastanku dneva Zemlje na današnji dan leta 1970. Prav tako smo govorili o pomembnosti ohranjanja narave in načinih, na katere lahko to storimo. Poleg teme, ki je zelo pomembna in zanimiva, nam je bila ura všeč, saj nas je gospa s svojimi vprašanji motivirala, da smo lepo sodelovali in se ves čas pogovarjali v angleščini, kar nam je bilo všeč.

Več o nastanku dneva Zemlje si lahko v angleščini preberete na spletni strani https://www.earthday.org/history/.

učenci in učenke 8. in 9. razreda

fotografije: Katja Marenk in mag. Vera Stoilov Spasova

Zadnja obvestila:

Zbiralna akcija papirja

Zbiralna akcija papirja

V torek, 14. 5. 2024, smo v okviru tehniškega dneva organizirali zbiralno akcijo odpadnega...

Dostopnost