Folklorne delavnice

l

29. decembra, 2023

Od oktobra do decembra 2023 so se mladi folklorniki lahko udeležili že treh različnih folklornih dogodkov, kjer so bile različne dejavnosti na temo krompirjevih počitnic v oktobru, Miklavževe dobrote s pripravo že v novembru ter adventni čas in štefanovo v decembru.

V februarju in pomladanskih mesecih bodo še trije podobni folklorni dogodki, ob katerih se bomo učili in srečevali z različnimi običaji, šegami, navadami, igrami, plesi, pesmimi, ki so poznane tako v bližnji okolici ali širše, v naši domovini.

Fotografije: Polona Meglič, Eva Eržen

Zadnja obvestila:

Petošolci nazaj v Emono

Petošolci nazaj v Emono

V letošnjem šolskem letu smo se petošolci veliko naučili o Rimljanih. Pri pouku smo izvedeli...

Kulturni dan v Tržiču

Kulturni dan v Tržiču

V sredo, 12. 6. 2024, smo imeli učenci 4. razredov kulturni dan. Odpravili smo se v Tržič, kjer...

Dostopnost