Prvi letošnji sneg in sedmošolci v živalskem vrtu

l

1. decembra, 2023

Dne 30. 11. 2023 smo 7. razredi obiskali ZOO v Ljubljani. V šoli smo prevzeli malico in se odpravili na pot. Vožnja je trajala pol ure. Pri vhodu smo počakali na vodiče,

Najprej smo rokovali z živalmi. V roke smo lahko prijeli 3 živali: želvo rdečevratko, albino goloba in kačo. Vodiči so nam jih predstavili in povedali njihove zanimivosti. Nato smo si ogledali lobanje in ostanke živali, njihove kožuhe in razna jajca. Ob koncu razlage smo si pa lahko vse skupaj ogledali še od bližje. Tretja in zadnja postaja, ki je bila večini najbolj všeč, je bil ogled žiraf, slonice, opic, gepardov, volkov in tigrov.

Ob koncu smo še pomalicali, nato pa je prišel avtobus in nas odpeljal nazaj v Naklo.

Liu Voga, 7. b
FOTO: Asija Ćekić in Urša Kuzmič, 7. b

Zadnja obvestila:

Dostopnost