Poklic policista – 2. del

l

28. novembra, 2023

Med drugošolce na centralni šoli je prišel gospod Jože Konec, Cenetov dedi. Predstavil nam je svoj poklic, ki ga opravlja v Postojni. Srečanje je popestril policijski kuža, ki je policistom pri preiskavah v veliko pomoč, zna pa tudi plesati po dveh nogah. Pred veselim decembrom je opozoril na nevarnosti, ki jih lahko povzročijo petarde, rakete…

Hvaležni smo za oba obiska, ki sta bila velika dodana vrednost pri našem pouku.

Zadnja obvestila:

Petošolci nazaj v Emono

Petošolci nazaj v Emono

V letošnjem šolskem letu smo se petošolci veliko naučili o Rimljanih. Pri pouku smo izvedeli...

Kulturni dan v Tržiču

Kulturni dan v Tržiču

V sredo, 12. 6. 2024, smo imeli učenci 4. razredov kulturni dan. Odpravili smo se v Tržič, kjer...

Dostopnost