Krepčilen zajtrk za praznično ustvarjalnost

l

20. novembra, 2023

Učenci od 1. do 9. razreda smo v petek, 17. 11. 2023, imeli tehniški dan.

Zjutraj smo jedli tradicionalni slovenski zajtrk, ki vsebuje kruh, med, maslo, mleko in jabolka. Igrali smo se socialne, družabne in sodelovalne igre. Za tem smo imeli čajanko; učenci so prinesli domače piškote za posladek.

Začeli smo z izdelavo okraskov za okraševanje šole. Naš razred, 7. b je izdeloval velike palčke. Imeli smo 3 postaje: tisti, ki obrisujejo, tisti, ki režejo, in tisti, ki jih barvajo. V drugih razredih so obrezovali še male palčke, športne rekvizite in snežinke.

Ob koncu dneva smo z vsemi okraski praznično okrasili šolo. Pokukajte, kako nam je uspelo.

Liu Voga in Asija Čekić, 7. b

Foto: Nina Drinovec in Nejc Zupin, 7. b, Ajda Kokalj in Hana Kuhar, 6. b

                                                                                                                                      

Zadnja obvestila:

Hej, Bled, prekrasen si!

Hej, Bled, prekrasen si!

Drugošolci centralne šole smo imeli zaključno ekskurzijo na Bled in v Lesce. V regatnem centru smo...

Dostopnost