PO SLEDEH PALČKA DAVIDA TUDI V PODBREZJAH

18. septembra, 2023

V ponedeljek, 18. 9. 2023, smo se z učenci 1. in 2. p odpravili na prvi športni dan – Po sledeh palčka Davida. Palček David nam je ob poti pustil sporočila z navodili in nalogami, ki smo jih sproti pridno opravljali. Na začetku poti smo se ogreli. Ob poti smo se nekajkrat ustavili in si ogledali različne drevesne liste, poiskali smo palčkove izgubljene predmete, prepevali ob hoji po gozdu, na koncu poti v Palčkovi deželi pa je palček David skril skrinjo z zakladom – polno sladkornih jagod, malin in robid. Kako so bile slastne!

Imeli smo se zelo lepo. Upamo, da nam bo palček David še kdaj pripravil tako zabaven športni dan.

Učenci 1. in 2. razreda PŠ Podbrezje