Utrinki z mladinskega tabora v Kočevju

l

19. junija, 2023

Nekateri učenci od 5. do 8. razreda so se med vikendom od 16. do 18. 6. 2023 udeležili mladinskega tabora v Kočevju. Bivali smo v CŠOD Jurček, kjer so nam pripravili pester in aktiven program ter odlično kuhali. Na taboru so se učenci preizkusili v lokostrelstvu in v vožnji s kanuji, obiskali smo bližnjo razgledno točko, kraško jamo in v gozdu odkrivali živalske sledi, gotovo pa nam bo najbolj v spominu ostalo namakanje nog v Kočevskem jezeru, večerni sladoled v mestu in razgibana vožnja z vlakom. Na taboru so marsikateri učenci spletli nova prijateljstva in se prijetno družili, zato se prihodnjega tabora že zdaj neizmerno veselimo!

Spremljevalke Eli Miklavčič, Andreja Hafner Krek in Teja Štefančič

Zadnja obvestila:

Od kviza do plakata

Od kviza do plakata

Za nami je že sedma delavnica za krepitev digitalnih kompetenc. Do sedaj smo se naučili veliko o...

Dan Zemlje malo drugače

Dan Zemlje malo drugače

Danes, na dan Zemlje, je bila ura angleščine drugo in tretjo šolsko uro obarvana drugače. Obiskala...

Dostopnost