Župan sprejel devetletne odličnjake

16. junija, 2023

Župan Občine Naklo Ivan Meglič je tudi letos sprejel devetošolce in devetošolke, ki so bili vseh devet let šolanja odlični.

Ob pohvali za izjemen dosežek se jim je zahvalil za trdo delo in jim zaželel veliko uspehov tudi v prihodnje. Izrazil je željo, da naj ne pozabijo, od kod prihajajo, in naj se radi vračajo v domačo občino. Enako je veliko zadovoljstvo nad številčnostjo in uspešnostjo generacije izrazil ravnatelj Milan Bohinec.

Devetletni odličnjaki:

9. a: Suzana Rutar, Nika Urbanc Likar, Katja Skodlar, Jakob Križaj

9. b: Eva Eržen, Julija Jelenc, Neža Jelenc, Uršula Jelenc,Žana Lunar, Julija Plut, Pavla Poklukar, Estera Perko, Pia Trampuž

9. c: Tjaša Kuzmič, Blaža Pajntar, Rachel Markič, Rafael Uranič.

Vsa štiri leta so jih vodile razredničarke: Tina Žagar Pernar, Katja Marenk in mag. Špela Eržen.