Spoznajmo Tržič

l

15. junija, 2023

Včeraj, 14. 6. 2023, smo se odpravili v Tržič. Ko smo prispeli, smo se z vodičem odpravili do Tržiškega muzeja in si ogledali o usnjarstvu in čevljarstvu. Ko smo sešili copatke, smo šli do Kurnikove hiše, kjer smo pisali z gosjim peresom in in prali perilo na roke. Še prej pa smo morali do korita, kjer smo v vrč zajeli vodo in jo prinesli do hiše. Zatem nas je vodič odpeljal po mestu in nam povedal veliko zanimivosti. Najbolj nam je bilo všeč pisanje z gosjim peresom in šivanje copatkov.

Zadnja obvestila:

Kulturni dan v Tržiču

Kulturni dan v Tržiču

V sredo, 12. 6. 2024, smo imeli učenci 4. razredov kulturni dan. Odpravili smo se v Tržič, kjer...

Bistra nas je očarala

Bistra nas je očarala

Četrtek, 6. junij 2024, je bil za osmošolce povsem tehničen dan. Podali smo se v muzej Bistra,...

Naravoslovni dan – lovec

Naravoslovni dan – lovec

Učenci prvih razredov podružničnih šol smo se v okviru naravoslovnega dne odpravili do turistične...

Dostopnost