Športni dan Igre z vodo

l

15. junija, 2023

V tem tednu so razredničarke 1. in 3. razredov izvedle športni dan iger z vodo. Dejavnosti so bile različne in prilagojene glede na prostorske zmožnosti.

V ponedeljek, 12. junija 2023, so na PŠ Duplje imeli tako igre z vodo, tekmo v med dvema ognjema in tudi krajši pohod do Tržiške Bistrice, kjer so delali jezove in zalive. Pri Trnovcu pa so se posladkali s sladoledom.

V četrtek, 15. junija 2023, pa so imeli športni dan v Podbrezjah in v Naklem.

Na PŠ Podbrezje so imeli različne štafetne igre z vodo in baloni.

V Naklem so učenci imeli delo popostajah. S pomočjo PDG Naklo je bilo predstavljeno delovanje gasilskega društva in opremljenost njihovih vozil. Postavili so tudi drčo na hribu ob peskovniku. Poleg tega so imeli igre z vodo, gradnja peščenih skulptur, igre različnih športnih panog (vorteks, preskok kolebnice, nogomet, badminton).

Glede na to, da nam je vreme postreglo z zmernimi temperaturami, so učenci na vseh lokacijah uživali.

Zadnja obvestila:

Hej, Bled, prekrasen si!

Hej, Bled, prekrasen si!

Drugošolci centralne šole smo imeli zaključno ekskurzijo na Bled in v Lesce. V regatnem centru smo...

Dostopnost