Obisk bodočih prvošolcev na PŠ Podbrezje

l

2. junija, 2023

V Podružnični šoli Podbrezje so nas v sredo, 31. 5. 2023, obiskali bodoči prvošolci. Najprej smo se spoznali, jim zapeli pesmico o metuljčku Cekinčku, nato pa smo jim predstavili nekaj aktivnosti, ki jih počnemo pri pouku v 1. razredu.

Skupaj smo raziskovali svoja čutila za vonj, tip in sluh. Preizkusili smo se v štetju in vidnem razlikovanju črk. Naredili smo nekaj vaj za razvijanje fine motorike in grafomotorike ter se celo preizkusili v pisanju črk.

Obisk smo zaključili z igro na igralih za šolo. Bilo je zelo zabavno. Komaj čakamo, da se septembra spet srečamo.

Zadnja obvestila:

Od kviza do plakata

Od kviza do plakata

Za nami je že sedma delavnica za krepitev digitalnih kompetenc. Do sedaj smo se naučili veliko o...

Dan Zemlje malo drugače

Dan Zemlje malo drugače

Danes, na dan Zemlje, je bila ura angleščine drugo in tretjo šolsko uro obarvana drugače. Obiskala...

Dostopnost