Četrtošolci na Češkem – 1. dan (Erasmus+)

29. maja, 2023

Kje ste danes preživeli dan? Na avtobusu in v Brnu.

Kaj vas je danes najbolj navdihnilo? Papilonia (Hiša metuljev)

Top 3 dogodki današnjega dne:

• Papilonia
  • Predstava
  • Ogled Brna

Pol dneva smo se vozili z avtobusom. Prišli smo v hotel in tam pojedli večerjo. Potem smo šli v Papilonijo. Na nas so sedali metulji. Nato smo šli na sprehod po mestu. Videli smo krokodila, vajo predstave o Mozartu in se slikali pri napisu Brno.

3 stvari, ki si jih želimo za jutri:

• sladoled
  • šolski vrt
  • spominki

Za vas poročajo “Tramvaji” (Luka, Lenart, Danaja, Manca, Eva S., Erazem in Eva I.)