Kdo je najizvirnejši?

l

21. februarja, 2023

V torek, 21. 2. 2023, se je na naši Osnovni šoli Naklo med glavnim odmorom odvijalo pusto rajanje. V telovadnici smo plesali in se zabavali ob glasbi, potekalo pa je tudi tekmovanje med maskami. Izbrano osebje naše šole je izbiralo najlepšo skupinsko in individualno masko. Odločitev je bila težka, a na koncu so za najbolj kreativne samostojne maske obveljali in prejeli nagrado fotoaparat, labod in Twister. Skupinske maske so bile prav tako zanimive, komisija pa se je ob koncu odmora odločila za tri znane knjižne oziroma filmske junakinje: Zvončico, Rdečo kapico in Pepelko.
Zelo smo se zabavali in komaj čakamo, da to ponovimo še naslednje leto.

Nekaj utrinkov smo zbrali v galeriji.

Maša Kavčič Rozman

Zadnja obvestila:

Kulturni dan v Tržiču

Kulturni dan v Tržiču

V sredo, 12. 6. 2024, smo imeli učenci 4. razredov kulturni dan. Odpravili smo se v Tržič, kjer...

Bistra nas je očarala

Bistra nas je očarala

Četrtek, 6. junij 2024, je bil za osmošolce povsem tehničen dan. Podali smo se v muzej Bistra,...

Naravoslovni dan – lovec

Naravoslovni dan – lovec

Učenci prvih razredov podružničnih šol smo se v okviru naravoslovnega dne odpravili do turistične...

Dostopnost