Rezultati šolskega tekmovanja iz angleščine za 7. razred

l

17. februarja, 2023

V sredo, 15. 2. 2023, je bil rok za oddajo izdelkov za šolsko tekmovanje iz angleščine za 7. razred. Učenci so morali posneti kratek film na temo »Life Unplugged«, v katerem so prikazali, kakšne bi bile prednosti življenja brez uporabe elektronskih naprav in zaslonov. Svoje izdelke so oddale štiri skupine. Na državno tekmovanje, ki bo 22. 3. 2023, se je uvrstila po ena skupina iz vsakega 7. razreda. V 7. a so film posnele Emilija Koštrun, Veronika Žepič in Lina Rakovec. V 7. b skupino sestavljajo Nika Klančar, Katka Gril, Eva Vrtač in Sara Tanšek. V 7. c pa so se potrudile Tia Kocjan, Neva Renko, Zala Škrjanc, Eva Jošt in Nina Jarc.

Vsem skupinam želiva veliko uspeha.

mentorici Katja Marenk in mag. Vera Stoilov Spasova

Zadnja obvestila:

Od kviza do plakata

Od kviza do plakata

Za nami je že sedma delavnica za krepitev digitalnih kompetenc. Do sedaj smo se naučili veliko o...

Dan Zemlje malo drugače

Dan Zemlje malo drugače

Danes, na dan Zemlje, je bila ura angleščine drugo in tretjo šolsko uro obarvana drugače. Obiskala...

Dostopnost