Cobiss+ (spletni katalog knjižnice) in sBiblos (portal za izposojo e-knjig za domače branje)

l

16. februarja, 2023

Spoštovani.

V dokumentu so napisana skrajšana navodila za uporabo spletnega knjižničnega kataloga Cobiss. Dodana so tudi navodila za uporabo portala sBiblos, ki učencem tretjega triletja osnovne šole omogoča izposojo e-knjig za domače branje.

Ob tem sporočamo še to, da smo s februarjem vsem učencem vključili e-obveščanje iz sistema Cobiss (npr. tri dni pred potekom roka izposoje prejmete sporočilo na e-naslov, da je potrebno vrniti knjige ali jih podaljšati).

Za vsa dodatna vprašanja sem vam na voljo na telefonu knjižnice 04/2770118 ali e-naslovu tadeja.cesen@os-naklo.si.

Naklo, februar 2023

Tadeja Česen Šink, knjižničarka

Zadnja obvestila:

Hej, Bled, prekrasen si!

Hej, Bled, prekrasen si!

Drugošolci centralne šole smo imeli zaključno ekskurzijo na Bled in v Lesce. V regatnem centru smo...

Dostopnost