Zimski športni dan – pohod in drsanje

l

30. januarja, 2023

V četrtek, 26. 1. 2023, smo bili učenci 4. in 5. razreda PŠ Duplje zelo veseli, saj smo imeli športni dan. Iz Dupelj smo se peš odpravili do drsališča v Naklem. Po malici smo si hitro nadeli drsalke in pričeli z drsanjem v katerem smo neizmerno uživali. Dva učenca, ki nista drsala, sta imela pohod po Naklem, povzpeli smo se tudi na Štucelj, od koder je bil lep razgled na bližnjo in daljno okolico. Po končanem drsanju in pohodu, smo se peš odpravili nazaj proti Dupljam. Prijetno utrujeni smo  odšli domov. Ta dan nam je bil zelo všeč, želeli smo ga ponoviti takoj naslednji dan.

Učenci in učiteljici

Zadnja obvestila:

Hej, Bled, prekrasen si!

Hej, Bled, prekrasen si!

Drugošolci centralne šole smo imeli zaključno ekskurzijo na Bled in v Lesce. V regatnem centru smo...

Dostopnost