Praznični december v šoli

l

23. decembra, 2022

Praznični decmeber je bil na naši šoli poln presenečenj in dobrih del. Učenci so s svojimi dejanji pokazali, da znajo biti dobri prijatelji in pristopiti naproti tudi tistim, ki so se znašli v stiski.

Na proslavi ob državnem prazniku, dnevu samostojnosti in enotnosti, so palčki pomagali pri razkritju skritih prijateljev. Nato so učenci svojemu skritemu prijatelju izročili praznično voščilnico z lepimi željami za novo leto.

V četrtek, 22. 12. 2022, je potekal 28-urni dobrodelni maraton Radia 1. Predsednica šolske skupnosti in dva predstavnika so v Ljubljano odnesli zbrani denar. Ob tej priložnosti se vsem, ki ste darovali za družine v stiski, iskreno zahvaljujemo.

Hvala vsem, ki ste bili del našega prazničnega decembra.

Želimo vam lepe praznike ter srečno, zdravo in uspešno novo leto 2023.

Šolska skupnost OŠ Naklo

Zadnja obvestila:

Petošolci nazaj v Emono

Petošolci nazaj v Emono

V letošnjem šolskem letu smo se petošolci veliko naučili o Rimljanih. Pri pouku smo izvedeli...

Kulturni dan v Tržiču

Kulturni dan v Tržiču

V sredo, 12. 6. 2024, smo imeli učenci 4. razredov kulturni dan. Odpravili smo se v Tržič, kjer...

Dostopnost