Trije dnevi dejavnosti v 6. razredu

l

7. oktobra, 2022

V tem in naslednjem tednu imamo šestošolci kar nekaj dnevov dejavnosti: kulturni dan, sistematski pregled in pohodniški športni dan.

V četrtek, 6. 10. 2022, so učenci 6. b obiskali računalniško učilnico in izvedli dejavnosti v okviru kulturnega dneva računalniško opismenjevanje. Naučili so se pisanja po nareku in urejanja besedil. Prijavili so se v e-pošto in napisali uradni dopis s priponko. Vstopili so v spletno učilnico in oddali nalogo v njej. Za konec pa so se lotili tudi izdelovanja prosojnic v programu PowerPoint.

Na ta isti dan so šli učenci 6. a na sistematski pregled, učenci 6. c pa so se podali na pohod do lovske koče.

Izlet do koče je bil zelo zabaven, saj so učenci med hojo nabirali kostanj in gobe. Od lovske koče so nadaljevali pot do Okroglega in od tod nazaj v Naklo. Zagotovo bo vsaj kdo od njih ta izlet ponovil s svojo družino.

V prihodnjem tednu bodo dejavnosti zamenjali.

Sofia Ličen Laznik in Urša Kuzmič, 6. b, Enej Klavčič, Lovro Slapar in Ema Stanković, 6. c

Zadnja obvestila:

Od kviza do plakata

Od kviza do plakata

Za nami je že sedma delavnica za krepitev digitalnih kompetenc. Do sedaj smo se naučili veliko o...

Dan Zemlje malo drugače

Dan Zemlje malo drugače

Danes, na dan Zemlje, je bila ura angleščine drugo in tretjo šolsko uro obarvana drugače. Obiskala...

Dostopnost