Na zaključek Bralne značke je prišla Nataša Konc Lorenzutti!

l

26. septembra, 2022

Ker nam je na koncu lanskega šolskega leta zagodla bolezen, nismo uspeli nagraditi naših bralcev za uspešno opravljeno Bralno značko. Tako smo to storili prejšnji teden! Vse učence, ki so lansko šolsko leto pridno brali, smo nagradili z zaključno prireditvijo in obiskom pisateljice, pesnice in igralke Nataše Konc Lorenzutti, ki se je tudi šolala na naši šoli. 

Devetošolke so gospo sprejele s pesmijo, nato pa smo nadaljevali s kamišibajem in pripovedovanjem različnih zgodb ter pogovorom o pisateljičinem življenju. Starejši učenci, samo najpogumnejši, so del zgodbe tudi zaigrali.

S prireditvijo smo otvorili tudi začetek branja za Bralno značko za novo šolsko leto.

Učenci predmetne stopnje, vabljeni v knjižnico na pogovor o prebranih knjigah:

– v sredo 6. uro (urnik A),
– v četrtek 6. uro (urnik B) in

– vsak petek preduro.

Zadnja obvestila:

Petošolci nazaj v Emono

Petošolci nazaj v Emono

V letošnjem šolskem letu smo se petošolci veliko naučili o Rimljanih. Pri pouku smo izvedeli...

Kulturni dan v Tržiču

Kulturni dan v Tržiču

V sredo, 12. 6. 2024, smo imeli učenci 4. razredov kulturni dan. Odpravili smo se v Tržič, kjer...

Dostopnost