POHOD S PLANICE NA KRIŽNO GORO

3. junija, 2022

V četrtek, 26.5.2022, smo imeli prvošolci in drugošolci športni dan. Z avtobusom smo se odpeljani na Planico nad Čepuljami, nato smo se peš odpravili skozi vas Lavtarski vrh in po gozdu do Križne Gore. Pri gostilni Pri Boštjanu smo imeli malico in se posladkali z domačim sladoledom. Nato smo se poigrali na igralih ter se veseli in zadovoljni po drugi poti vrnili na Planico. Na pohodu smo opazovali pokrajino, živali in rastline, predvsem pa smo se imeli zelo lepo in se veliko igrali.