Pasavček na obisku v vrtcu Mlinček

l

19. marca, 2024

Tudi v vrtcu Mlinček nas je v petek, 15. 3. 2024 obiskal Pasavček v spremstvu sodelavke APV. Vsi smo se ju zelo razveselili, otroci pa so navdušenje pokazali z veseljem na obrazu in rokovanjem ter objemanjem s Pasavčkom. Pogovor je stekel o varnosti v avtomobilu. Sledilo je nekaj ugank, ki pa so jih otroci z lahkoto rešili. Pasavček nam je podaril plišastega mini Pasavčka, lepe beležke in urnik, ki bo služil septembra, ko otroci zakorakajo v šolske klopi. Naredili smo še nekaj voznih poti s flomastri in barvicami. Do poletnih počitnic pa nas čaka še nekaj dela, da zaključimo projekt. 

Zapisala: vzg. Nataša Medved

Pripravila: Erika Gasar

Zadnji dogodki:

Rožletov tek

Rožletov tek

V četrtek, devetega maja 2024, smo že desetič zapored organizirali priljubljeni Rožletov tek....

JURI MURI V AFRIKI pleše

JURI MURI V AFRIKI pleše

Tone Pavček, Ivana Djilas JURI MURI V AFRIKI pleše Glasbena predstava, Plesna predstava | Plesni...

ZBIRAMO ZA ZAVETIŠČE

ZBIRAMO ZA ZAVETIŠČE

Dragi starši, otroci in zaposleni vrtca Mlinček! Tudi letošnja akcija "Zbiramo za zavetišče," je...

Dostopnost