Dan za krepitev zdravja v Naklem, 13. 6. 2023

l

12. junija, 2023

Dan za krepitev zdravja Kranj, ki bo v Naklem v torek, 13. junija, je odličen uvod v poletne dni, ko bomo imeli več časa, da poskrbimo zase.

Na njem se bodo strokovnjaki iz Centra za krepitev zdravja aktivno in z oblico dobre volje posvetili vsakemu posamezniku z nasveti, meritvami, delavnicami, novimi znanji, pogovori in usmeritvami za zdrav življenjski slog.

Na Dnevu bodo ponujali brezplačne vsebine: test hoje, merjenje krvnega tlaka in svetovanje, pogovor s strokovnjaki, predstavitev presejalnih programov DORA, ZORA ter predstavitev programov Centra za krepitev zdravja Kranj.

Vas zanima, kako izgleda debelo črevo od znotraj in kako se vidijo predrakave in rakave spremembe na debelem črevesju?

Program Svit vas bo skupaj z napihljivim modelom debelega črevesa čakal na Dnevu zdravja od 12.00 do 18.00 ure.

Poskrbeli bodo, da tudi otrokom na dogodku ne bo dolgčas. Vizija Centra za krepitev zdravja (CKZ) v Kranju je »Krepitev zdravja za vse« in njihov moto Danes pa res začnem skrbeti zase, ki vabi, da jih obiščete. Čaka vas tudi kakšno prijetno presenečenje. Udeležba je za vse povsem brezplačna. Program izvaja ekipa CKZ Kranj: diplomirane medicinske sestre, fizioterapevti in kineziologi, psihologi in dietetiki.

Lepo vabljeni!

Program Svit, NIJZ OE Kranj, CKZ Kranj

Zadnja obvestila:

Zbiralna akcija papirja

Spoštovani starši, spomladanska zbiralna akcija papirja bo v torek, 14. 5. 2024. Lepo prosimo, da...

Dostopnost