Obisk policistov in prometna akcija

l

11. junija, 2023

Z otroki oddelka 4 smo sodelovali v projektu Pasavček. V vrtcu so nas obiskali policisti, nam predstavili svoj poklic in nas seznanili z varnostjo v prometu, za katero otroci znajo že kar dobro poskrbeti. Ker si v prometu vsi želimo biti varni, smo skupaj s policisti izvedli akcijo preverjanja pripetosti voznikov z varnostnim pasom. Vsak voznik, ki je bil med vožnjo pripet, je od otrok prejel risbico z napisom Hvala, ker vozite varno. Tako smo voznike spodbudili k varni vožnji še naprej. Otroci so v akciji zelo uživali in se počutili kot pravi policisti. Hvala Policijski postaji Kranj za sodelovanje.

Pripravila: Saša Meglič

Zadnji dogodki:

Medgeneracijsko srečanje

Medgeneracijsko srečanje

Medgeneracijsko srečanje, ko starejši ljudje obiščejo vrtec ali sodelujejo pri dejavnostih z...

Kolesarjenje

Kolesarjenje

V okviru projekta Mali sonček smo se vozili s kolesi in ugotovili, da nam prav dobro gre. Brez...

Obisk 1. razreda OŠ Naklo

Obisk 1. razreda OŠ Naklo

Obiskali smo prvi razred OŠ Naklo, kjer so nas učenci, učiteljica Maja in vzgojiteljica Damjana...

Dostopnost