Obisk policistov in prometna akcija

l

11. junija, 2023

Z otroki oddelka 4 smo sodelovali v projektu Pasavček. V vrtcu so nas obiskali policisti, nam predstavili svoj poklic in nas seznanili z varnostjo v prometu, za katero otroci znajo že kar dobro poskrbeti. Ker si v prometu vsi želimo biti varni, smo skupaj s policisti izvedli akcijo preverjanja pripetosti voznikov z varnostnim pasom. Vsak voznik, ki je bil med vožnjo pripet, je od otrok prejel risbico z napisom Hvala, ker vozite varno. Tako smo voznike spodbudili k varni vožnji še naprej. Otroci so v akciji zelo uživali in se počutili kot pravi policisti. Hvala Policijski postaji Kranj za sodelovanje.

Pripravila: Saša Meglič

Zadnji dogodki:

Kros v vrtcu Jelka

Kros v vrtcu Jelka

V petek, 7.6.2024 smo v vrtcu Jelka v okviru programa Mali sonček izvedli kros. Tekli so tudi...

Rožletov tek

Rožletov tek

V četrtek, devetega maja 2024, smo že desetič zapored organizirali priljubljeni Rožletov tek....

Dostopnost