Rožletov tek 2023

l

21. maja, 2023

V četrtek, 18. maja, je potekal tradicionalni Rožletov tek, katerega namen je predvsem gibanje in druženje. Otrokom so se pridružili starši, dedki in babice, ki so skupaj odtekli en krog na igrišču OŠ Naklo. Z dobro voljo in vztrajnostjo so bili prav vsi na koncu zmagovalci 🙂 Hvala vsem, ki so se teka udeležili in na svidenje prihodnje leto.

Pripravila: Erika Gasar

Zadnji dogodki:

Kekčeva dežela

Kekčeva dežela

Z otroki oddelka 4 smo obiskali Kekčevo deželo. Dan je bil enostavno čudovit - sončno vreme,...

Simbioza Giba

Simbioza Giba

Tudi letos smo se pridružili Simbiozi Giba, nacionalnemu projektu na področju gibanja in...

Plavalni tečaj

Plavalni tečaj

Ta teden so se otroci udeležili plavalnega tečaja. Cilj programa je prilagajanje otrok na vodo,...

Dostopnost