Z glasbo, plesom in pesmijo v praznične dni

l

18. decembra, 2022

V vrtcu Jelka je že od začetka decembra praznično vzdušje. Tradicionalni prižig lučk je zaradi slabega vremena žal odpadel, a smo ga nadomestili z interno prireditvijo, ko so otroci nastopali otrokom. Poleg pestrih dejavnosti, ki jih za otroke pripravljamo vzgojitelji, so nas obiskali tudi nekateri zunanji izvajalci. Učenki Zala in Ula sta nam dopoldan popestrili z igranjem na prečno flavto in saksofon, tako smo uživali v zimsko-praznični glasbi. Obiskali pa so nas tudi pevci ljudskih pesmi in godci ljudskih viž KD Jerbas, ki so otrokom pripravili zares simpatičen program, v katerega so vključili otroške ljudske pesmi, bibarije in plese. Predstavili so nam inštrumente – diatonično harmoniko in bariton in nanje zagodli, na koncu pa z otroki tudi zapeli in zaplesali. Hvala vsem za prijetne urice.

Pripravila: Saša Meglič

Zadnji dogodki:

ZBIRAMO ZA ZAVETIŠČE

ZBIRAMO ZA ZAVETIŠČE

Dragi starši, otroci in zaposleni vrtca Mlinček! Tudi letošnja akcija "Zbiramo za zavetišče," je...

Obisk reševalca

Obisk reševalca

V sredo, 20.3.2024 nas je v vrtcu Jelka obiskal reševalec. Razkazal nam je reševalno vozilo,...

Obisk Pasavčka

Obisk Pasavčka

V petek, 15.3.2024, nas je v vrtcu Jelka obiskal Pasavček v spremstvu sodelavke APV. Vsi smo se ju...

Dostopnost