OBVESTILA

Obvestilo za tekmovalce iz logike

V četrtek, 29. 9. 2022, bomo organizirali šolsko tekmovanje iz logike. Pričetek tekmovanja bo ob 13.15 in bo trajalo 90 minut. Potekalo bo v učilnicah TEH, MAT3 in MAT2. Seznam tekmovalcev bo objavljen v četrtek in bo visel pred učilnicami. Mentorica Tihana...

Evropski dan jezikov – teden evropske kulinarike in glasbe

Ob letošnjem evropskem dnevu jezikov, 26. 9., smo na šoli pripravili teden evropske kulinarike in glasbe. Tokrat bomo razvajali brbončice in ušesa ob spoznavanju jezikov naših sosednjih držav (nemščina, italijanščina, madžarščina, hrvaščina) in angleščine. Tako bo en...

Vsem občanom: Dan za krepitev zdravja v Naklem (29. 9. 2022)

Spoštovani, v četrtek, 29. 9. 2022, od 16. do 19.00 Center za krepitev zdravja organizira dan zdravja. V Mladinskem športnem parku Naklo boste lahko testirali svojo telesno pripravljenost, pridobili analizo telesne sestave, si izmerili krvni tlak in se pogovorili s...

Vikend izposoja knjig za bralno značko

September je mesec, v katerem se veliko pogovarjamo o branju in knjigah. Učenci v okviru knjižnično informacijskega znanja obiščete knjižnico, kjer se seznanite z izposojo, domačim branjem in začnete s pripovedovanjem za bralno značko, ki se uradno začne 17....

Turistični krožek

Se bo začel v sredo, 28. 9., ob 18.00 v geografski učilnici. Letošnja tema je zelo zanimiva in aktualna - šport kot turistična dejavnost. Vabi mentorica Daša GM

Nogometni krožek

Nogometni klub Naklo obvešča, da bodo izvajali svoj program na vseh treh lokacijah: Podbrezje v kulturnem domu ob torkih 15.00-16.00,Naklo v telovadnici matične šole ob četrtkih 14.30-15.30 inDuplje v telovadnici podružnične šole ob petkih 14.30-15.30. Nogometni...

Zbiralna akcija odpadnega papirja

V sredo, 5. 10. 2022, bomo v okviru tehniškega dneva na vseh lokacijah OŠ Naklo izpeljali tradicionalno jesensko zbiralno akcija papirja. Papir bomo zbirali od 14.30 do 17.30 na parkiriščih ob šoli v Naklem, Dupljah in Podbrezjah. Časa do takrat je še dovolj, zato...

Dostopnost