OBVESTILA

Razpored vpogledov v NPZ za 9. razred

Spoštovani, od srede, 31. 5., do petka, 2. 6. 2023, bo učencem 9. razreda ter njihovim staršem omogočen vpogled do elektronsko ovrednotenih preizkusov znanja in izpisa dosežkov (v obliki pdf). Dostop do ovrednotenih preskusov je možen prek spletne povezave...

Vabilo na Gimnazijski tabor 2023

Ob koncu pouka Gimnazija Kranj tudi letos pripravlja Gimnazijski tabor 2023 za osnovnošolce od 6. razreda naprej. Tabor bo potekal na Polšniku pri Litiji, od 26. junija 2023 do 30. junija 2023. Na voljo je še nekaj prostih mest.

Organizira ga profesorica Katarina Rogelj skupaj z dijaki in ostalimi profesorji. Prijave na tabor zbirajo prek aplikacije na spletni strani Gimnazije Kranj do 19. junija 2023 oz. do zapolnitve mest. Vse podrobnosti glede tabora najdete na spletni strani šole (https://www.gimkr.si/). Za vsa vprašanja je na voljo vodja tabora, prof. Katarina Rogelj na katarina.rogelj@gimkr.si.

V prilogi najdete letak z nekaj foto-utrinki z lanskega tabora.

Zahvala za darove za Ukrajino

Dobri ljudje! Ko smo pred nekaj tedni povedali, da načrtujemo pot v Ukrajino, si niti za trenutek nismo predstavljali, kako širok bo odziv na to in koliko dobrote je med ljudmi! Z vsemi vašimi darovi, ki so se zbrali na šoli in v vrtcu, v župniji, v gasilskem domu, na...

Akcija Razgibajmo šolo

Šolska skupnost pripravlja akcijo za spodbujanje gibanja Razgibajmo šolo. Gre za akcijo, v kateri bodo učenci matične šole in obeh podružnic zbirali točke za kakršnokoli gibanje na prostem (sprehod, tek, kolesarjenje, športne...

Akcija Pokloni zvezek

Tudi letos se pridružujemo dobrodelni akciji Pokloni zvezek, ki jo organizira Slovenske Karitas. Zbirajo se veliki, črtani zvezki. Akcija traja do 9. junija.

Dostopnost