OBVESTILA

Vpis v prvi razred na Osnovni šoli Naklo

Otroci okoliša Osnovne šole Naklo ter podružničnih šol v Dupljah in Podbrezjah, ki bodo v koledarskem letu 2023 dopolnili starost 6 let, bodo skupaj s starši po pošti vabljeni na vpis v prvi razred. Vpis bomo izpeljali  15. in 16. februarja 2023 (vsak otrok v svojem...

Povabilo na brezplačne delavnice Openlaba, prostora prihodnosti

Vabljeni vsi, ki vas zanima internet stvari, 3D-tisk, video produkcija in še veliko drugega, da se udeležite brezplačnih delavnic v Kranju. Delavnice Multimedije in video produkcije že tečejo celotno šolsko leto, a je še vedno možna prijava.Delavnice Naprave...

Januarska knjiga meseca

Spoštovani učitelji in učenci, sporočamo rezultate januarskega glasovanja za Mojo naj knjigo:* prvo mesto je zasedla knjiga z naslovom Bleščivka avtorice Špele Frlic, * na drugo mesto ste izglasovali zbirko Pasji...

Kekčevo popoldne

Kekec (Mežnarčev Gregec) je pogumen in prijazen pastirček, ki na visokogorskih pašnikih doživi marsikaj zanimivega. Medtem ko se njegova čreda ovac in goveda mirno pase, se on sprehaja in raziskuje po gorskih travnikih in poteh …  Zagotovo poznate njegove...

Razstava Življenje v nemških koncentracijskih taboriščih

Na OŠ Naklo prihaja razstava Življenje v nemških koncentracijskih taboriščih, ki so jo pripravili v Muzeju novejše zgodovine Slovenije. Odprtje razstave bo v ponedeljek, 16. 1. 2023, ob 12.15 v jedilnici šole. Razstavo si bo možno ogledati do 3. 2. 2023. Vljudno...

Dostopnost