OBVESTILA

Pobeg iz knjižnice za učence od 4. do 6. razreda

Učenci, bi radi pobegnili iz šole in šolske knjižnice? No, ne čisto zares, ampak z reševanjem zanimivih nalog in odklepanjem pravih ključavnic. Igrali se bomo namreč igro SOBA POBEGA. Z reševanjem nalog in ugank boste prišli do rešitev, ki vam bodo odprla...

Poletni tabori Brez izgovora – možnost subvencionirane tabornine

Mladinska zveza Brez izgovora organizira poletna taborjenja za mladostnike. Naše poslanstvo je, da mlajše generacije vzgajamo v aktivne državljane, ki znajo kritično razmišljati, pa tudi predlagati rešitve in jih izpeljati, s tem pa pozitivno doprinesti k celotni...

Letovanje otrok na Debelem rtiču 2022 – Rdeči križ

V prilogi najdete obvestilo o letovanju otrok na Debelem rtiču 2022, ki ga organizira Rdeči križ Slovenije, in bo letos potekalo od 25. 6. do 5. 7. 2022.Pogoja za prijavo sta socialna komponenta in zdravstvena indikacija. Za brezplačno letovanje bodo izbrani otroci,...

Ogled interaktivega parka DINA v Pivki

Spoštovani starši, v četrtek, 12. 5. 2022, bomo z učenci izbirnih predmetov Računalništvo (6. razredi), Računalniška omrežja,  Organizmi v naravi in umetnem okolju ter okoljska vzgoja obiskali interaktivni park DINA Pivka. Ta dan imajo otroci 2 uri pouka oz. dneva...

Državno tekmovanje iz matematike

V soboto, 23. 4. 2022, je bilo na OŠ Orehek v Kranju državno tekmovanje za srebrno in zlato Vegovo priznanje. Našo šolo je zastopalo 6 učencev. Zlato Vegovo priznanje je osvojila Elizabeta Plut. Učenci Oskar Šavs, Maša Kavčič Rozman, Taja Ovsenik Eržen in Tina Meglič...

Naj knjiga aprila

Spoštovani učitelji in učenci, sporočamo rezultate zadnjega letošnjega glasovanja za Mojo naj knjigo:* prvo mesto je zasedla zbirka Harry Potter avtorice J. K. Rowling, * na drugo mesto ste postavili zbirko stripov Pasji mož avtorja Davea Pilkeya, * na tretjem mestu...

Angleščina za otroke v Medgeneracijskem centru Naklo

V okviru Medgeneracijskega sodelovanja v Naklem v maju Ljudska univerza Kranj organizira angleščino za otroke. Potekala bo 6. 5. in 27. 5. 2022, ob 17.00 uri v Medgeneracijskem centru Naklo. Vabljeni vsi otroci, stari med 7 in 12 let.

Dostopnost