Rožletov tek

l

9. maja, 2024

V četrtek, devetega maja 2024, smo že desetič zapored organizirali priljubljeni Rožletov tek. Narava nam je bila naklonjena, saj smo naročili lepo vreme, kar je privabilo številne tekače in tekačice ter ustvarilo odlično vzdušje. Na štartu nas je ogrel Rožle, ki je s svojo prisotnostjo dodal poseben čar dogodku. Kljub temu pa je opazil, da so ga na progi prehiteli številni otroci, kar ga je še dodatno motiviralo za intenzivnejše treninge v prihodnosti. Zahvaljujemo se vsem udeležencem za njihovo podporo, dobro voljo in energijo, ki ste jo vnesli v ta dogodek. Se že veselimo srečanja z vami naslednje leto, ko se bomo ponovno podali na progo in skupaj ustvarili nove nepozabne trenutke.

Matjaž Zupin Muzik

Zadnji dogodki:

Kros v vrtcu Jelka

Kros v vrtcu Jelka

V petek, 7.6.2024 smo v vrtcu Jelka v okviru programa Mali sonček izvedli kros. Tekli so tudi...

JURI MURI V AFRIKI pleše

JURI MURI V AFRIKI pleše

Tone Pavček, Ivana Djilas JURI MURI V AFRIKI pleše Glasbena predstava, Plesna predstava | Plesni...

Dostopnost