Otroški parlament v Kranju

l

4. aprila, 2024

V petek, 29.03.2024, se nas je 6 učencev iz osmih razredov naše šole odpravilo na 34. Medobčinski otroški parlament na Občino Kranj. Že drugo leto smo se mladi iz kranjskih šol in okolice pogovarjali o ”tabu” temi Duševno zdravje otrok in mladih. Tam smo se razdelil v tri skupine, kjer smo razpravljali o treh podtemah in sicer o vplivu okolja na moje duševno zdravje, o mojih virih moči in spremembah za krepitev mojega razvoja. Zasedanje smo zaključili s poročili iz vseh treh skupin, izbiro šestih predstavnikov za na zasedanje parlamenta v Ljubljani in predlogom za izbiro naslednje dvoletne teme.

Avtorica besedila: Sara Tanšek

Fotografije: Renata Knap

Zadnja obvestila:

Zbiralna akcija papirja

Zbiralna akcija papirja

V torek, 14. 5. 2024, smo v okviru tehniškega dneva organizirali zbiralno akcijo odpadnega...

Dostopnost