Od Janeza Filipiča do kulturnega doma

l

28. marca, 2024

Tilka Hutter, Taja Ovsenik Eržen in Pia Prevodnik iz 9a so pripravile raziskovalno nalogo pri zgodovini na temo “Kulturna ustvarjalnost v mojem kraju” z naslovom Od Janeza Filipiča do kulturnega doma. Punce so se odločile raziskati zgodovino kulturnega doma v Naklem. Raziskovalno nalogo smo poslali na državno tekmovanje Mladih raziskovalcev zgodovine, ki ga že vrsto let organizira Zveza prijateljev mladine Slovenije. Raziskovalno nalogo si lahko ogledate in preberete tudi vi, dobite jo v šolskih knjižnicah Naklo, Duplje in Podbrezje.

mentorici: mag. Marjeta Šifrer in Maja Bajd

Zadnja obvestila:

Zbiralna akcija papirja

Zbiralna akcija papirja

V torek, 14. 5. 2024, smo v okviru tehniškega dneva organizirali zbiralno akcijo odpadnega...

Dostopnost