Pust, pust, krivih ust v Naklem

l

15. februarja, 2024

Spet je leto naokoli in na šoli so na pustni torek, 13. februarja, oblast za en dan prevzele maškare. Učenci predmetne stopnje so med glavnim odmorom pustovali v športni dvorani. Letos smo na tekmovanje povabili skupinske maske, ki jih je ocenjevala »stroga« komisija, in podelili 3 glavne nagrade, poleg teh pa še nagrado za najboljšo skupinsko masko, ki je predstavljala knjižnega junaka. V dvorani ni manjkalo glasbe in bonbonov. Posebna skupina treh detektivk iz detektivske agencije je poskrbela za povezovanje programa in dobro vzdušje.

Po glavnem odmoru pa so športno dvorano zavzele male maškare. Njihovo pustovanje je trajalo eno šolsko uro, saj so se predstavili prav vsi oddelki učencev razredne stopnje skupaj z učiteljicami. Tudi njih je ocenjevala »zelo stroga« komisija. Najbolj izvirnim maskam in maskam, ki so se najbolje predstavile, smo podelili 9 praktičnih nagrad. Maškare so se naplesale ob dobri glasbi, energijo so nadomeščale z bonboni, za prijetno povezovanje pa je poskrbela »beneška dama«.

S pomočjo spodnjih fotografij lahko presodite, ali nam bo uspelo pregnati zimo.

Zadnja obvestila:

Hej, Bled, prekrasen si!

Hej, Bled, prekrasen si!

Drugošolci centralne šole smo imeli zaključno ekskurzijo na Bled in v Lesce. V regatnem centru smo...

Dostopnost