MEDOBČINSKO PRVENSTVO V KOŠARKI

l

5. februarja, 2024

Na prvenstvu kranjskih osnovnih šol z okolico, ki je potekalo v Kranju, je sodelovala tudi naša ekipa fantov. Ekipa je bila pretežno sestavljena iz fantov, ki so bili leto mlajši. Po medlem in boječem štartu so v nadaljevanju na vseh treh tekmah fantje pokazali veliko energije, volje in borbenosti. Proti višjim in fizično močnejšim nasprotnikom niso uspeli zmagati, nabrali pa so izkušnje za tekmovanja v naslednjih letih.

Ekipo so sestavljali: Tilen Jelar, Jaka Slavec, David Sušnik, Žiga Babič, Vid Bizjak, Lenart Hajdinjak, Aljaž Krže, Tevž Ovsenik Eržen, Gašper Šavs, Mark Širca.

Zadnja obvestila:

Hej, Bled, prekrasen si!

Hej, Bled, prekrasen si!

Drugošolci centralne šole smo imeli zaključno ekskurzijo na Bled in v Lesce. V regatnem centru smo...

Dostopnost