Predpraznično proslavljanje

l

24. decembra, 2023

Koledarsko leto smo v šoli zaključili s proslavo, posvečeno praznikom: božiču, dnevu samostojnosti in enotnosti ter novemu letu.

Učenci centralne šole so se podali proti Domu Janeza FIlipiča. Lepo je bilo videti starejše učence, ki so z roko v roki vodili mlajše. Kratkemu nagovoru povezovalcev programa in ravnatelja ter glasbenima točkama je sledil ogled predstave Od kod si, kruhek, ki jo je pod mentorstvom mag. Maje Ovsenik, Jane Lamberšek Starbek, Jasne Zupan in Tine Žagar Pernar uprizorilo blizu 30 učencev dramskega giba.

Predstava je navdušila že najmlajše v začetku meseca ob miklavževanju in v nakljanskem domu starejših občanov, tokrat pa požela tudi velik aplavz učiteljev in vrstnikov igralcev.

Katja Marinšek

Zadnja obvestila:

Zbiralna akcija papirja

Zbiralna akcija papirja

V torek, 14. 5. 2024, smo v okviru tehniškega dneva organizirali zbiralno akcijo odpadnega...

Dostopnost