Park Arboretum pozimi

l

14. decembra, 2023

Park Arboretum Volčji Potok ni lep samo spomladi temveč tudi pozimi.

To so lahko začutili in videli tudi učenci 3. razredov, saj so imeli tam naravoslovni dan. Zimski sprehod po parku nas je vodil mimo jezer, po katerih so se sprehajale race. Podrobneje smo spoznali različna drevesa in grme. Veliko zanimivega smo izvedeli tudi o kaktusih. Ker smo bili tihi, smo imeli priložnost videti tudi veverice in ptice. Poleg opazovalnega in raziskovalnega dela na prostem so učenci v učilnici reševali zanimive naravoslovne naloge.

Mateja Jarc

Zadnja obvestila:

Petošolci nazaj v Emono

Petošolci nazaj v Emono

V letošnjem šolskem letu smo se petošolci veliko naučili o Rimljanih. Pri pouku smo izvedeli...

Kulturni dan v Tržiču

Kulturni dan v Tržiču

V sredo, 12. 6. 2024, smo imeli učenci 4. razredov kulturni dan. Odpravili smo se v Tržič, kjer...

Dostopnost