TD Predstavitev srednjih šol in poklicev za 9. razrede

l

1. decembra, 2023

V četrtek, 30. 11. 2023 je na OŠ Naklo potekal tehniški dan za učence 9. razreda z naslovom Karierna orientacija: predstavitev srednjih šol in poklicev. Devetošolci so se za vsako uro prijavili na predstavitev, ki jih je najbolj zanimala.

Letos smo poleg frontalnih predstavitev prvič postavili stojnice z gimnazijami, na katere je bila povabljena cela 3. triada. S tem smo priložnost za informiranje o nadaljnji karierni poti ponudili še večjemu številu učencev.

Pripravili:

Teja Štefančič in Nika Kristan, svetovalna služba

Zadnja obvestila:

Petošolci nazaj v Emono

Petošolci nazaj v Emono

V letošnjem šolskem letu smo se petošolci veliko naučili o Rimljanih. Pri pouku smo izvedeli...

Kulturni dan v Tržiču

Kulturni dan v Tržiču

V sredo, 12. 6. 2024, smo imeli učenci 4. razredov kulturni dan. Odpravili smo se v Tržič, kjer...

Dostopnost