Praznično vzdušje v PŠ Podbrezje

l

1. decembra, 2023

Že od TD Ustvarimo praznično vzdušje se učenci pripravljamo na veseli december. Tehnični dan smo najprej pričeli s tradicionalnim zajtrkom, čajanko, domačimi piškoti ter z različnimi socialnimi igrami. Učenci so si izbrali fotografijo, ki jih je najbolj nagovorila. Fotografije so jim predstavljale svobodo, lepe razglede, spomine na različne kraje in dogodivščine, sončne zahode, morje, plavanje, potapljanje. Nato smo igrali še igre gordijski vozel, obrni brisačo in vse o tebi.

Na tehničnem dnevu smo tudi izrezovali in barvali palčke, sanke, drsalke, smuči in snežinke za okrasitev šole.

Na prvi decembrski dan smo pričeli odpirati adventni koledar in postavili smrečico.

Učenci in učiteljice PŠ Podbrezje

Zadnja obvestila:

Hej, Bled, prekrasen si!

Hej, Bled, prekrasen si!

Drugošolci centralne šole smo imeli zaključno ekskurzijo na Bled in v Lesce. V regatnem centru smo...

Dostopnost