Spoznavanje poklicev: kriminalist

l

19. novembra, 2023

V četrtek, 16. 11. 2023, smo učenci 2. a- in 2. b-razreda spoznavali zanimiv poklic – kriminalist. Sofijin oče se je z veseljem odzval povabilu in prišel na obisk s svojim sodelavcem. Pripeljala sta se s policijskim kombijem, ki sta nam ga tudi razkazala.

V razredu sta nam pokazala, kako kriminalisti iščejo prstne odtise in jih skrbno spravijo, da potem v računalniški bazi lahko poiščejo lastnika. Razložila sta nam, kako kriminalisti ukrepajo, ko pride do kaznivega dejanja.

Kar nekaj učencev se je navdušilo nad tem poklicem, zato sta nam povedala tudi, kako poteka šolanje, urjenje ter samo delo.

Zadnja obvestila:

Zbiralna akcija papirja

Zbiralna akcija papirja

V torek, 14. 5. 2024, smo v okviru tehniškega dneva organizirali zbiralno akcijo odpadnega...

Dostopnost