Obiskali smo gasilce PGD Podbrezje

l

27. oktobra, 2023

Ker je oktober mesec požarne varnosti, smo obiskali gasilce PGD Podbrezje. Prijazni gasilci so nam ob poučnem filmu pripravili kratko predavanje, kasneje pa smo si ogledali še gasilska vozila in opremo. Mladi gasilci, ki so v Podbrezjah številčni in na tekmovanjih zelo uspešni, so nam pokazali nekaj zanimivih vaj s katerimi urijo različne “gasilske” spretnosti. Izvedli smo krajše zabavno tekmovanje in se na koncu tudi posladkali. V prostorih gasilskega doma smo pripravili likovno razstavo z našimi likovnimi izdelki.

Hvala gasilcem za čas, gostoljubje in poučno sodelovanje.

Mateja Jarc

Zadnja obvestila:

Petošolci nazaj v Emono

Petošolci nazaj v Emono

V letošnjem šolskem letu smo se petošolci veliko naučili o Rimljanih. Pri pouku smo izvedeli...

Kulturni dan v Tržiču

Kulturni dan v Tržiču

V sredo, 12. 6. 2024, smo imeli učenci 4. razredov kulturni dan. Odpravili smo se v Tržič, kjer...

Dostopnost