Mamutov tek

13. oktobra, 2023

Učenci in učenke sedmih razredov, ki obiskujejo obvezni izbirni predmet Šport za zdravje, so se v sredo 11. 10. 2023 udeležili tekaške prireditve Mamutov tek. Tekmovanje je v lepem vremenu potekalo v Križah. Tekmovalci so morali preteči 1000m. Rezultatsko so se najbolj izkazali Jeglič Eva ter Čekić Ajna z osmim in devetim mestom. Pri fantih pa sta bila najuspešnejša Jerala Arne in Bektešević Aiden, ki sta osvojila 14. in 15. mesto. Tudi ostali so se potrudili po svojih najboljših močeh.

Vsi rezultati so v prilogi