Češki učenci na mobilnosti v Naklem – 1. dan (Erasmus+)

l

24. septembra, 2023

Od nedelje, 24. 9., do torka, 26. 9. 2023, bomo v Naklem v okviru projekta Navdih za Zeleno Evropo (Erasmus+) gostili četrtošolce iz Osnovne šole Armenska Brno na Češkem.

V nedeljo je bil naš prvi skupni dan. Nekaj učencev 5. a razreda se je Čehom pridružilo na izletu po Gorenjski. Dopoldne smo se z gondolo odpeljali na Vogel. Najprej smo se slikali z razgledom na Triglav, nato pa naredili kratek pohod proti Orlovim glavam, kjer smo naredili postanek za malico. Nato smo se odpeljali proti Bledu. Sprehodili smo se z gradu proti jezeru ter si privoščili odlične kremne rezine. Po fotografiranju smo si kupili spominke. Dan smo zaključili z odlično večerjo.

Čakata nas še dva skupna dneva, ki ju bomo preživeli v šoli in njeni okolici.

Pripravila: Jana Ovsenik

Zadnja obvestila:

Hej, Bled, prekrasen si!

Hej, Bled, prekrasen si!

Drugošolci centralne šole smo imeli zaključno ekskurzijo na Bled in v Lesce. V regatnem centru smo...

Dostopnost