Novo vrtčevsko leto

4. septembra, 2023

Spoštovani starši,

ob začetku novega šolskega leta vam želimo veliko poguma, da boste zaupali svojemu otroku na poti v samostojnost. Z vstopom v vrtec naredi otrok svoj prvi majhen korak  v nov svet, v katerem spozna nove prijatelje, okolje, pridobi nove socialne veščine, postopoma začne odraščati in zapuščati varno zavetje družinskega doma.

Veseli smo, da ste izbrali naš vrtec in skupaj s strokovnimi delavci ter ostalimi zaposlenimi se bomo potrudili, da bomo upravičili vaše zaupanje in poskrbeli za ljubeče, varno, igrivo, ustvarjalno in spodbudno okolje v katerem se bo otrok počutil predvsem varnega in sprejetega.

Začenjamo z novim letom dogodivščin. Za nekatere otroke bo to leto prvo leto v vrtcu, za druge bo leto nadaljevanja – sodelovanja s svojimi vrstniki.

Nekateri nas že poznate, z nekaterimi se bomo še spoznali.

VRTEC MLINČEK NAKLO

ODDELEKvzgojiteljvzgojitelj predšolskih otrok – pomočnik vzgojitelja
1Martina GrašičPatricija Medved
2Nina PirnovarAleksandra Šimenec
3Saša KrennerPatriša Meglič
4Manca ZupanŠpela Kuhar
5Miha ŠtilecLea Kern
6Anja ZupanVanja Igličar
7Matjaž Zupin MuzikZorka Jereb (4 ure), Katja Blagojevič (4 ure)
8Špela WillewaldtPolona Šlegel
9Manica TorkarJana Bajželj
10Katja Rozman (Saša Zupan)Erika Gasar
11Petra PičulinAnja Pangeršič
12Nataša MedvedTina K. Meglič

Dodatni strokovni delavki (za zagotavljanje sočasnosti): Maša Benedičič, Romana Gregorc

VRTEC JELKA DUPLJE

ODDELEKvzgojiteljvzgojitelj predšolskih otrok – pomočnik vzgojitelja
1Kelly Avsenik HansonSandra Mikulič
2Tanja ŽgajnarKrisitina Štefe
3Aleksandra MegličZorka Klemenčič
4Alenka GašpircŽan Petric

Za morebitna pojasnila nas lahko tudi kontaktirate, in sicer:

• glede vpisa in uvajanja otrok v vrtec ter drugega svetovanja se lahko posvetujete s pomočnico ravnatelja in svetovalno delavko mag. Gabrijelo Masten (04 277 01 06, e-pošta: gabrijela.masten@os-naklo.si);
  • glede prehrane, diet, zdravniških potrdil ipd. se lahko posvetujete z organizatorko prehrane in zdravstveno-higienskega režima Nino Marjanovič (04 257 10 06, e-pošta: nina.marjanovic@os-naklo.si);
  • glede plačila vrtca, položnic, Vasco portala za odjave otrok, ipd. se pogovorite z administrativno delavko Marjano Logar (04 277 01 43, e-pošta: marjana.logar@os-naklo.si).

Lepo vas pozdravljamo in vam ter vašim otrokom želimo vse dobro!

Kolektiv vrtca