Vabilo na informativni sestanek s predavanjem – starši novincev

l

13. junija, 2024

Spoštovani starši,

veseli nas, da bo vaš otrok v naslednjem šolskem letu pričel obiskovati naš vrtec. Z vstopom v vrtec bo tako tudi on začel svojo novo pot. Želimo, da bi bil začetek tako zanj kot tudi za vas čim bolj prijeten.

Vljudno vas vabimo na prvi informativni sestanek s predavanjem na temo uvajanja, ki bo v četrtek, 20. junija 2024, ob 16.30 uri v Vrtcu Mlinček v Naklem, na naslovu Krakovo 73.

Na srečanju, namenjenem vsem staršem novosprejetih otrok v Vrtec Mlinček Naklo ali Vrtec Jelka Duplje, vam bomo predstavili vrtec, spregovorili o njegovi vlogi, uvajanju in drugih pomembnih informacijah. Po srečanju bo možen tudi ogled vrtca.

Lepo vas pozdravljamo.

Zadnja obvestila:

Zbiralna akcija papirja

Spoštovani starši, spomladanska zbiralna akcija papirja bo v torek, 14. 5. 2024. Lepo prosimo, da...

Dostopnost