Obisk 1. razreda OŠ Naklo

l

25. junija, 2023

Obiskali smo prvi razred OŠ Naklo, kjer so nas učenci, učiteljica Maja in vzgojiteljica Damjana toplo sprejeli. Učenci so nam pokazali, kaj vse počnejo v šoli. Skupaj smo prepevali, plesali, igrali na inštrumente, se igrali besedne igre in se zabavali. Tudi mi smo pokazali, kaj smo se naučili v vrtcu, na koncu pa ugotovili, da v šoli ni tako zelo drugače in da se tudi v šoli lahko zabavaš in igraš. Imeli smo se super. Hvala, Maja in Damjana, za prijetno urico.

Sedaj ko smo obiskali 1. razred v centralni in obeh podružničnih šolah, nas prav nič ne skrbi prvi šolski dan.

Pripravila: Saša Meglič

Zadnja obvestila:

Od kviza do plakata

Od kviza do plakata

Za nami je že sedma delavnica za krepitev digitalnih kompetenc. Do sedaj smo se naučili veliko o...

Dan Zemlje malo drugače

Dan Zemlje malo drugače

Danes, na dan Zemlje, je bila ura angleščine drugo in tretjo šolsko uro obarvana drugače. Obiskala...

Dostopnost