Na baletu Picko in Packo

l

19. junija, 2023

Sreda, 14. 6. 2023, je bila za učence 1. triletja prav poseben dan: lepo oblečeni so se odpravili v SNG Opera in balet Ljubljana, kjer so si ogledali balet Picko in Packo. Pogled na prelepo stavbo in prekrasna notranjost sta nanje naredila velik vtis, balet pa jih je tako navdušil, da bi si ga večina kar takoj ogledala še enkrat.

Nekaj fotografij z odra si lahko ogledate na uradni strani: https://www.opera.si/sl/program/predstava/balet/picko-in-packo/?d=105 (desno spodaj na fotografiji kliknite na GALERIJO), v spodnji galeriji pa so mladi obiskovalci baleta.

Zadnja obvestila:

Od kviza do plakata

Od kviza do plakata

Za nami je že sedma delavnica za krepitev digitalnih kompetenc. Do sedaj smo se naučili veliko o...

Dan Zemlje malo drugače

Dan Zemlje malo drugače

Danes, na dan Zemlje, je bila ura angleščine drugo in tretjo šolsko uro obarvana drugače. Obiskala...

Dostopnost