Zaključek bralne značke za učence razredne stopnje

l

6. junija, 2023

Na turobno ponedeljkovo dopoldne, 5. 6. 2023, so pridni bralci vseeno imeli razlog za veselje in smeh. Za pridno branje smo jih namreč nagradili z obiskom Nežke Kukec in Jadranke Završnik – ustvarjalkama slikanic Tri po mačje in Uganke pregnanke. Obe že vrsto let delujeta v otroškem svetu: Nežka v vlogi Pike Nogavičke, Jadranka pa kot ustvarjalka kamišibaja. Malo smo zapeli, ugibali težke uganke in čarali.  

Končno prihajajo poletni meseci, z njimi pa oddih. Preživimo ga tudi ob dobri knjigi.

Zadnja obvestila:

Od kviza do plakata

Od kviza do plakata

Za nami je že sedma delavnica za krepitev digitalnih kompetenc. Do sedaj smo se naučili veliko o...

Dan Zemlje malo drugače

Dan Zemlje malo drugače

Danes, na dan Zemlje, je bila ura angleščine drugo in tretjo šolsko uro obarvana drugače. Obiskala...

Dostopnost