Nastopili pred starostniki

l

26. februarja, 2023

V četrtek, 23. februarja, smo polepšali dan starostnikom v Domu starejših občanov v Naklem in tudi sebi.

Res lepo je bilo videti njihove nasmejane obraze, ki so zavzeto spremljali nastope učencev predmetne stopnje. Sedmošolca Nejc in Oskar sta v uvodu in zaključku v paru zaigrala klavirski skladbi, nato pa so njuni vrstniki odigrali dramatizirano ljudsko pesem Pegam in Lambergar. V spomin na nedavni kulturni dan sta osmošolki Pia in Taja deklamirali Povodnega moža, pri čemer sta se devetošolki Pavla in Julija tudi zavrteli, Šestošolca Lovro in Anže pa sta povedala še sodobnejšo Lainščkovo pesem.

Zahvaljujemo se za prijazen sprejem in obljubljamo, da še pridemo

Zadnja obvestila:

Petošolci nazaj v Emono

Petošolci nazaj v Emono

V letošnjem šolskem letu smo se petošolci veliko naučili o Rimljanih. Pri pouku smo izvedeli...

Kulturni dan v Tržiču

Kulturni dan v Tržiču

V sredo, 12. 6. 2024, smo imeli učenci 4. razredov kulturni dan. Odpravili smo se v Tržič, kjer...

Dostopnost