Kdo je najizvirnejši?

l

21. februarja, 2023

V torek, 21. 2. 2023, se je na naši Osnovni šoli Naklo med glavnim odmorom odvijalo pusto rajanje. V telovadnici smo plesali in se zabavali ob glasbi, potekalo pa je tudi tekmovanje med maskami. Izbrano osebje naše šole je izbiralo najlepšo skupinsko in individualno masko. Odločitev je bila težka, a na koncu so za najbolj kreativne samostojne maske obveljali in prejeli nagrado fotoaparat, labod in Twister. Skupinske maske so bile prav tako zanimive, komisija pa se je ob koncu odmora odločila za tri znane knjižne oziroma filmske junakinje: Zvončico, Rdečo kapico in Pepelko.
Zelo smo se zabavali in komaj čakamo, da to ponovimo še naslednje leto.

Nekaj utrinkov smo zbrali v galeriji.

Maša Kavčič Rozman

Zadnja obvestila:

Hej, Bled, prekrasen si!

Hej, Bled, prekrasen si!

Drugošolci centralne šole smo imeli zaključno ekskurzijo na Bled in v Lesce. V regatnem centru smo...

Dostopnost